Pokec - Miesto, kde mi môžete napísať čokoľvek, vrátane dlhých príspevkov (vaše odkazy, návrhy, pripomienky), na ktoré je možné okamžite odpovedať. 

Veronika:
ICQ: 417156473
E-mail: nikafu93@azet.sk
Twitter:
Skype: veronika.fufalova 
Tumblr: Weronika3

Black:
ICQ: 471695655
E-mail: nicolasblack@azet.sk
FB:
Skype: npc.black

10. kapitola - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5662"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Moc děkuji za další kapču. Je hrozně zajímavé sledovat události v Bradavicích, když tam není Harry, aby do toho zasahoval. Jsem zvědavá, jak se popasujou se všemi nástrahami.

Navíc doufám, že Orion si stran černé magie a Temného pána udělá vlastní názor. Je ještě poměrně malý a zatím neprožil skutečnou zradu "přítele". Není divu, že dá spíš na Toma, protože děti řečím rodičů ze zásady nepřikládají příliš vážnosti, zvlášť, když mají od začítku jiný názor. Tom naopak hraje na jistotu a využívá Orionovy dětské touhy, která mu mimochodem hraje do karet. Ale možná se naopak podaří Orionovi Voldyho "poopravit". Jéje možností je spousta a když vidím, kolik dílů máme před sebou a ještě to není dopsané... Masakr! Doufám, že autorka nezamrzne a tobě přeju mnoho síly a výdrže. (Samozřejmě z čistě sobeckých důvodůsmiley) smiley Díky, těším se na pokračování.smileysmileysmileysmiley
Skvele, dalsi kapca :) a poradne dlouha, tak jak to ma byt! Jsem zvedava na ty upiry, co s nimi Orion jeste zazije :)

Hmmm, abych nezapomela, kdy bude dalsi kapitola??
Taky bych řekla že Orion by měl celý ten jeho boj pro Voldyho brát trochu jinak, protože on má přátele a to ho staví do jiné pozice než mladého Voldyho..(myslím, že on jako mladý přátele nechtěl spíš spiklence a loajální spolupracovníky, to max). Jsem zvědavá jestli se taky konečně potká s nějakou temnou rodinou která na Voldyho ošklivě doplatila.. protože alespon dle originálu jich muselo být určitě víc.., no ale tady to může být jinak.. každopádně jsem zvědavá.. jako Orion bych nechtěla sloužit někomu jako je Voldy, ale samozřejmě jeho pohled je zatím asi dost zkreslený..
Zajímavé opravdu i když mě rozčiluje Orion jak se nechá snadno ovlivnit od Toma... od Siriuse se nenechá i když je to jeho otec a od Toma ano.. i když ví, že je ten medailonek podezřelý.. štve mě to.. ale je mi jasné že když je to napsané tak ty s tím nemůžeš nic dělat..

Rankl - no áno, v originále to bolo inak, ale som rada, že Herm neumrela :) ... tiež ju mám ako postavu rada a môžem ti povedať, že Hermiona sa v poviedke ešte vyskytovať bude :))

Áno, medailónový Voldy je úžasný, naozaj akoby to ani nebol on. Ale tak možno keď bol vytvorený, tak ešte nebol taký strašný ... no, Orion sa o horcruxoch dozvie, ale povedala by so, že v tomto príbehu sú dôležitejšie práve relikvie. Orion sa už vlastne pokúša zistiť, ako to Voldy urobil s tými dušami, ale predpokladám že kvôli nedostatku zdrojov informácií to nie je také jednoduché.

Čo sa týka upírov, tí sa v poviedke tiež vyskytnú, ale v akom vzťahu s Orionom, to neprezradím :) nechaj sa prekvapiť smiley

Inak, aj ja som rada, že túto poviedku prekladám. Je naozaj úžasná a hoci je s prekladom veľa práce, stojí za to... z tejto poviedky mám toho preložené najviac smileyLucka - áno, aj ja si myslím, že to bola celkom fajn kapitola. Orion sa o horcruxoch dozvie, len nie hneď :) Som rada, že sa ti kapitola aj preklad páčili :) a vďaka za komentár :)
hp-poviedky.wgz.cz
Hm, co na to říct, opravdu super kapitolka. Moc se mi líbila. Jen jsem zvědavá, kdy Orion přijde na viteály, když už přišel na relikvie. No nic nechám se překvapit a děkuji za úžasný překlad
Skvělé! Díky za to, že tuhle povídku překládáš.

Tak Hermiona byla na záchodě zachráněna profesory? V originále nevypadalo, že by byli někde poblíž, ale dobře, že tam je. Mám tuhle postavu rád a kdyby ji rozmáznul troll, nebylo by to ono. Doufám, že v dalších kapitolách ještě bude.

Tak Voldy pomáhá dělat Orionovi domácí úkoly? Za ty roky v medailonku nějak vyměkl. Na druhou stranu, kdyby si Oriona naštval, mohl by ho i s medailonkem spláchnout do záchodu.

Relikvie mě docela překvapily. Očekával bych, že se Orion při pátrání po tom, co se vlastně tehdy stalo, dozví o viteálech. V Kruvalu určitě bude někdo, kdo by mu o nich řekl všechno, ale relikvie bych nečekal.

Upíři jsou taky bezva. Jsem zvědavý, jestli Orion někdy získá to, o co marně usiloval Voldy. Zatím ho to ani nenapadlo, ale dokážu si představit několik situací, kdy by k tomu došlo. I upíři by k němu jednou mohli mít takový závazek, že by svůj zákon porušili.
16.11.2011 14:42:31
nikafu93
Všetky postavy v poviedkach sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy sú majetkom autorky. Vyhlasujem, že táto stránka nebola vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one