Pokec - Miesto, kde mi môžete napísať čokoľvek, vrátane dlhých príspevkov (vaše odkazy, návrhy, pripomienky), na ktoré je možné okamžite odpovedať. 

Veronika:
ICQ: 417156473
E-mail: nikafu93@azet.sk
Twitter:
Skype: veronika.fufalova 
Tumblr: Weronika3

Black:
ICQ: 471695655
E-mail: nicolasblack@azet.sk
FB:
Skype: npc.black

14. kapitola - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3600"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jinak je to velmi zajímavé. Jsem zvědavá, kam až se dojde a co autor udělá, aby nás přesvědčil o přijatelnosti Voldyho chování. Já osobně ho nesnáším, to radši Brumbál, a doufám, že s ním se Orion dohromady nedá. Bohužel na začátku povídky je paring napsaný, takže jsou mé naděje asi zbytečné. Oriho vztah s Lezem je zajímavý a tato postava je velmi sympatická. Na setkání upířím vůdcem se také těším. Ještě víc jsem zvědavá na setkání se Snapem, na to, aby byl z děje vyšachován se o něm mluvilo už moc.

Takže kupa otázek, musím číst dál.. smiley
Coretta
Velmi zajímavá kapitolka

Přijde mi, že Orion došel ve svých úvahách až příliš daleko z mála indicií. Například nemůže vědět, jak reagoval Snape - jestli se přes lásku nepřenesl, jestli dává vinu Brumbálovi, Voldemortovi nebo sobě... nic z toho není z ničeho zřejmé. Jak přišel Orion na to, že se za to všechno Snape užírá a Brumbál toho může využívat? Kdyby Snape přemýšlel jako Orion, dojde k tomu, že Lilyina smrt byla součástí obětí války za jejich cíle - a jeho loajalita je tedy na straně Voldemorta... Orion si je nějak moc jistý svými doměnkami, ať už jsou správné nebo ne. Na to prostě nemá informace.

Taky nechápu, jak může Orion ve jménu války omlouvat Voldemortovo vraždění (i když se mu nelíbí, vždy to nějak přijme) a tolik nenávidět Brumbála za jeho manipulace - také ve jménu války. Myslím, že ti dva jsou si kvit, jen jeden používá otevřenější metody než druhý, ale výsledek je stejný.

A proč je Orion přesvědčený, že Lily o důvodech skrývání se nevěděla? Na nevědomost Siriuse se ohlížet nemůže, nemusel být informován. Že mezi sebou mají špeha věděli, a když ho podezíral Lupin, James také musel mít tip.. Každopádně určitě byli opatrní.. Takže co Brumbál řekl nebo neřekl Potterovým je ve hvězdách a Orion se nemá proč rozčiovatsmiley

Coretta
Jupiiii, dalsi vyborna kapitola, fak uzasna, karasna a dlouha!!! Tesila jsem se na ni a opravdu to stalo za to! Orion si konecne uvedomil Lezovi pohledy :) jsem si rikala jak dlouho to asi potrva :) jej a ted netrpelive cekat na dalsi pokracko :)

Nemuzu se dockat Orionova setkani s Lezanderovim otcem, urcite to bude pri nejmensim zajimave!
Tak schůze Smrtijedů víceméně podle očekávání. Je fajn, že si Orion uvědomuje Voldemortovy chyby a jednou třeba nabídne temným čarodějníkům lepší alternativu. Cíle by Voldy neměl zas tak špatné, ale prostředky a cesta k jejich naplnění, to je z jeho strany hudlařina.

Jsem zvědavý, jestli se tam nakonec ještě neobjeví trojúhelník Orion/Lezander/Voldy. Byla by docela sranda, kdyby Voldy bojoval o Orionovu ruku s upírem.

Co se týká jeho názoru na proroctví, já si myslím to samé. Proroctví samo o sobě je pěkně zmatené a když se k tomu přidá osoba, která ho pronesla, nevěřil bych mu ani za mák. Kdyby se na to tenkrát Voldy vybodnul, moh si celou dobu spokojeně běhat po světě a věřím, že by nějakého Harry Pottera také ani nenapadlo, že by ho zrovna on měl poslat na pravdu boží.
Konečně si Orion taky všiml, že ani Voldy není zas až tak úžasný, jak si ho představoval. A ty jeho úvahy o Brumbálovi a Snapeovi... Jsem ráda, že mu nakonec došlo, co vlastně cítí k Lezovi. Těším se na pokračování... smiley
Orion se málem před Tomem prozradilsmiley Bude mu teď vrtat hlavou, jak je možné, že viděl a slyšel Smrtijedské shromáždění. Tom zase na oplátku nedokáže ovládnout své emoce ohledně Orionových spekulací o Voldemortovi. Jak dlouho bude Orimu trvat, než si ty dva spojí?

Doufám, že bude taky víc pátrat po proroctví, které zřejmě dalo směr událostem. Dost by mu to osvětlilo Voldyho motivy. Jeho úvahy o Voldym i Brumbálovi jsou dost trefné...smiley

Díky, moc se těším na pokračování. smiley
Hm dnes ráno jsem sem psala koment, ale koukám že se nakonec nenahrál.. spadla mi stránka.. škoda, protože byl opravdu dlouhýsmiley.

Bohužel si nepamatuju, co jsem psala, takže..smiley

Kapča byla supersmiley
Příběh je opět výborný.

Bohužel pro mě se už zas o něco víc rýsuje hnusný teplý párek dokonce i s křenem, bléé, ale jinak výborný příběh.

To jméno zvěromágské podoby - myslím že slovenská i anglická podoba jména je pěkná, ale český tvar se mi nějak nelíbí, tak snad bych myslel, zůstat u angličtiny.
14.09.2012 10:25:45
nikafu93
Všetky postavy v poviedkach sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy sú majetkom autorky. Vyhlasujem, že táto stránka nebola vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one