Pokec - Miesto, kde mi môžete napísať čokoľvek, vrátane dlhých príspevkov (vaše odkazy, návrhy, pripomienky), na ktoré je možné okamžite odpovedať. 

Veronika:
ICQ: 417156473
E-mail: nikafu93@azet.sk
Twitter:
Skype: veronika.fufalova 
Tumblr: Weronika3

Black:
ICQ: 471695655
E-mail: nicolasblack@azet.sk
FB:
Skype: npc.black

5.kapitola - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6361"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Do první kapitoly se mi nedařilo napsat komentář, nějak to nebral. Tam mi přišlo hodně věcí dost nelogických (hlavně Orionovo uvažování). V této kapitole se aspoň něco trochu vysvětlilo, co se týče záležitostí čistokrevných a tak. Asi tušíme, kam bude děj směřovat a Voldemorta prostě ráda nemám, zlatý Brumbál. Vyvražďování začala jeho strana, z kouzel byla zakázána mučící a taková, která ovlivňují mysl a magii, nebo spoutávají a omezují jiné lidi - většina krevních rituálů... takže tohle omezení taky chápu. Také nechápu, jak může ředění krve mudlorozenými snižovat magické síly rodů. Co vím, tak jeden ze tří momentálně nejsilnějších kouzelníků má otce mudlu a druhý matku mudlorozenou.. takže??

Povídka je jinak docela pěkná, já jen nemám ráda Harryho na téhle straně, a většina argumentů pro ni je příšerně překroucená.. Budu se držet toho, že autor vytvořil svoji novou postavu - Oriona - která s původním Harrym nemá společného nic, jako psal tuším Amren v komentech první kapitoly, snad to tak bude stravitelnější.
Coretta
:-)
Coretta
Všechny teorie, které kdy hýbaly světem, měly reálný základ. Tady to může být stejné. Největší nebezpečí vždy představovali extrémisté, a tady jsou Voldemort i s Brumbálem podle všeho na jedné lajně.

Jsem zvědavá, jak se Sirius srovná s hadím jazykem. smiley

Díky, moc se těším na pokračování.smiley
Velmi zajímavé. Je to zajímavý názor na to proč je vlastně válka a proč se věci dějí.. jen tedy řešení, nepustit kouzelníky narozené u mudlů k učení mi nepřijde jako dobré řešení.. měli by najít jiné.. doufám, že to zkusíš ve své povídce nějak vyřešit, protože to celé je docela zajímavý nápad..:)
No tak Siria s Orionem čeká docela zajímavá diskuse. Jsem zvědav, jestli mu Sirius pořídí taky nějakého hada. Mohla by to být aspoň deseimetrová anakonda, aby trumfnul Lucia.

smiley

Docela zajímavý pohled na černou magii. To, že jde spíš o rodinné dědictví než o vlastní volbu, je zajímavé.

Těším se na další kapitoly. Famfrpál a lekce s Dracem určitě budou zajímavé.
13.09.2012 11:38:10
nikafu93
Všetky postavy v poviedkach sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy sú majetkom autorky. Vyhlasujem, že táto stránka nebola vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one