Pokec - Miesto, kde mi môžete napísať čokoľvek, vrátane dlhých príspevkov (vaše odkazy, návrhy, pripomienky), na ktoré je možné okamžite odpovedať. 

Veronika:
ICQ: 417156473
E-mail: nikafu93@azet.sk
Twitter:
Skype: veronika.fufalova 
Tumblr: Weronika3

Black:
ICQ: 471695655
E-mail: nicolasblack@azet.sk
FB:
Skype: npc.black

7. kapitola - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6173"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
páni.. hezká kapča.. Voldy na konci mě opravdu překvapil.. trochu nemile.. Orion je sice chytrý kluk, ale přece jen Voldymu je 20 (na portrétu), bude fikanější.. chjo.. se celkem bojím.

Jinak ta část o nekromancii.. skoro mne napadlo, že tohle přesně k ní směřuje, že Orion bude ten kdo ovládá nekromancii, ne??

Jinak celkem pěkné.. a líbí se mi ta jeho kamarádka.. připomíná mi Hermionu.. Hned mě napadlo, že by bylo zajímavé kdyby při Turnaji 4 škol dorazil i Orion.. :)) uff plácám páté přes deváté.. no uvidíme jak to půjde dál, rozhodně se těším
Tak Orion do kouzelnického světa docela dobře zapadl. Sirius by se mu ale měl víc věnovat, aby se neodcizili. Orion se do všeho vrhá po hlavě a jeho fascinace temnějšími stránkami magie by ho mohla zavést na scestí.

Doufám, že Sirius se rodinným obchodům a záležitostem věnuje hlavně proto, aby mu našel vhodnou urozenou nevěstu. Draco už ji má a Orion přece nemůže zůstat pozadu. :-)

Těším se, až nastoupí do školy, jestli se skutečně jednou budou učit nekromancii. Tohle odvětví magie mi vždycky připadalo trochu nechutné a ti, co ho praktikují, divní i na kouzelníky.
Voldyho medailónek s mluvícím portrétem, tak to je síla. Jsem zvědavá, jestli Voldy zjistí, kdo je vlastně Orion, a jaký bude mezi nimi vztah.

Počítám, že jako našeptavač bude "dobrý".

Díky za překlad a těším se na pokračování.smiley
Hurá :) Nech už sú na Durmstrangu :) A medailonik a lá Tom Riddle ma potešil smileysmiley

Vindico atrum smiley Krásne
03.10.2011 16:28:50
nikafu93
Všetky postavy v poviedkach sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy sú majetkom autorky. Vyhlasujem, že táto stránka nebola vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one