Pokec - Miesto, kde mi môžete napísať čokoľvek, vrátane dlhých príspevkov (vaše odkazy, návrhy, pripomienky), na ktoré je možné okamžite odpovedať. 

Veronika:
ICQ: 417156473
E-mail: nikafu93@azet.sk
Twitter:
Skype: veronika.fufalova 
Tumblr: Weronika3

Black:
ICQ: 471695655
E-mail: nicolasblack@azet.sk
FB:
Skype: npc.black

8. kapitola - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7520"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
tak tohle bylo zajímavé.. No předpokládám, že tohle bude asi dlouhá povídka, když teprve nastoupil do školy, že?? řekla bych ti k tomu něco inteligentního ale jsem hrozně unavená a ještě musím do školy.. tak si to nechám na příště:)
Super! Strašně mě zajímá, kdo byli ti "duchové", nebo co to bylo a jak je Orion najde. To, že má sebou kapesního Voldemorta je tak strašně zvláštní. Jsem napnutá, co z toho bude.

Honem další kapču. smiley
Doufám, že Orion před Tomem neprozradí, kdo ve skutečnosti je. Zatím by si mohli být dost užiteční navzájem.

Jsem šťastná, že jsme se dopracovali až sem. Další díly jsou pro mě velkou neznámou a o to víc se na ně těším. Díky z překlad.smileysmiley
Akosi som sa zabudla podpísať :)
hp-poviedky.wgz.cz
Áno, a budú si rozumieť čím ďalej tým viac smiley Tom bude niečo ako jeho súkromný učiteľ smiley ... Mne osobne sa Durmstrang veľmi páči, v tejto poviedke obzvlášť smiley A predmety sú tu podľa mňa tiež zaujímavejšie (poniektoré) smiley

Čo sa týka tej mytológie, ja som to len prekladala a nijako viac to neskúmala, takže sa nehádam či to je alebo nie je pomiešané, ale tak snáď to až tak nevadí
Jistě, že to nijak nevadí. Jsem na to trochu přecitlivělý, protože jsem četl dříve Aeneas, než Ilias a Odysseu a ve škole jsem pak měl tendenci používat spíš římská jména bohů než řecká a občas jsem to za ně schytal.
Tak Orion si s Voldym docela rozumí. Jsem zvědavý, jestli budou zkoušet jeden na druhého vyzrát.

Kruval taky vypadá zajímavě. Komnata se šepotajícími hlasy se mi líbí víc než klobouk v Bradavicích a také to, že se už od začátku částečně specializují, je fajn.

U té mytologie na závěr mě trochu zarazilo míchání řecké a římské. Místo římské Minervy by asi bylo vhodnější použít řeckou Athénu.
18.10.2011 14:21:22
nikafu93
Všetky postavy v poviedkach sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy sú majetkom autorky. Vyhlasujem, že táto stránka nebola vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one