Pokec - Miesto, kde mi môžete napísať čokoľvek, vrátane dlhých príspevkov (vaše odkazy, návrhy, pripomienky), na ktoré je možné okamžite odpovedať. 

Veronika:
ICQ: 417156473
E-mail: nikafu93@azet.sk
Twitter:
Skype: veronika.fufalova 
Tumblr: Weronika3

Black:
ICQ: 471695655
E-mail: nicolasblack@azet.sk
FB:
Skype: npc.black

Kapitola 18 - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4172"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Záležitost se Sirim se vyvíjí slibně, polibek byl v tomto místě děje vhodný, ale záchranu se schopnostmi necromantera bych skouslasmiley

A Tomova závěrečná otázka byla fakt hezká, moc se mi to líbilo, možná ještě Voldyho vezmu na milost (tady nám Snapeofilkám asi nic jiného nezbývá smiley) Tak doufám, že to Ori Voldymu aspoň pořádně osladí..
Coretta
Téda.. tak ten závěr o tom kdo je a není pěkný mne opravdu pobavil.. bohužel se obávám, že Tom "sám sebe" odhadl více než dobře, to se Orionovi líbit asi nebude.. taky jestli je teď v opatrovnictví Malfoyových, tak by je Voldemort mohl o Oriona "požádat" a ti by ho těžko poslali do háje, že.. Kruci. No ale jestli bude Orion nešťastný a bude mu ubližováno, tak se to Tomovi na portrétku asi těžko bude líbit.

Jinak k té celé kapče nad tím.. vypadá to, že brzo Voldemort zjistí, že má spojenců víc než si myslel, ale že sympatizují s někým trochu jiným.. nedokážu si představit jak by to mohl vzít "dobře" chjo.. to bude těžký
Už je nějaký čas, ale kdysi jsem četla Oriona v originále. Bohužel jsem ho nedočetla, protože jsem se týden nedostala k počátači a potom se mi to nechtělo číst. Jinak jsem ráda, že se překládá. Ráda si ho přečtu v jazyce, kterému lépe rozumím.
Skvělé... Jistě, je mi líto Siriuse, Remuse a Lestrangů... ale sakra, chudák Orion. Takové množství romantické zájmu musí být na takového malého chlapce přespříliš... Fakt se tším, jak se to vyvine. Nejvíc jsem ale zvědavá na tu část, kdy se Tom (snad) spojí s Voldym.. ^^
Nadherna kapitola!! Musela jsem zatlacit slzu kvuli Sirimu, ale mozna, mozna .... uvidime jek se to jeste vyvrbi :)

Hmmm, Voldemort se koncene zapojuje poradne do deje, jsem zvedava jak budou s Harrym pokracovat. A jeste zvedavejsi jak to bude s Lezem a upirmi, tesim se na dalsi dilek a dekuji za tento!! smiley
Další super kapitolka. Autorka musí být genius.

Moc pěkně přeložené jen tak dál.smiley
Tak Voldy musí o Oriona opravdu hodně stát, když mu toleruje takové chování. Za normálních okolností by reagoval minimálně Cruciem.

Zdá se, že Orion vykročil na cestu budování si své vlastní armády. Jestli se mu podaří získat upíry a přes Remuse i vlkodlaky, má se Brumbál na co těšit. Snad všechno vyjde a Remus přestane být tím pomačkaným chudákem a stane se mocným vlkodlakem.

Jsem zvědavý, jak se Brumbál bude tvářit, až Orion přijede s Kruvalem do Bradavic. Bude se nějak maskovat? Rozhodně by měl svým učitelům říct o svém setkání s Brumbálem a Snapem. Také mám obavu, jak to dopadne s Lezanderem a upíry, když je v povídce avizován slash s Voldym.
Skvělá kapitola!smiley Předpokládala jsem, že Voldemort bude chtít, aby se o Oriona postarali Malfoyovi. Je to legální a bude k němu mít blízko. To, že ho chtěl hned označit, znamená, že o něho velmi stojí a nechce nechat nic náhodě. Naštěstí ho Orion bez větší újmy (mučení) přesvědčil, i když naštvaný byl dost. Aspoň ho nepotrestal. Chudák Remus, bude muset přehodnotit celý svůj dosavadní život. Jsem ráda, že zůstane na Black Manor a nebude tak pod vlivem Brumbála. Ostatní se uvidí.

A na závěr rozhovor s Tomem, tlemila jsem se jako debil. To bylo úžasné. Všechny ty otázky o přitažlivosti... Tom prostě ví něco víc.smiley

Jsem strašně zvědavá, jak to bude dál.

Díky moc moc moc za kapitolku.smiley
14.09.2012 20:55:59
nikafu93
Všetky postavy v poviedkach sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy sú majetkom autorky. Vyhlasujem, že táto stránka nebola vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one