Pokec - Miesto, kde mi môžete napísať čokoľvek, vrátane dlhých príspevkov (vaše odkazy, návrhy, pripomienky), na ktoré je možné okamžite odpovedať. 

Veronika:
ICQ: 417156473
E-mail: nikafu93@azet.sk
Twitter:
Skype: veronika.fufalova 
Tumblr: Weronika3

Black:
ICQ: 471695655
E-mail: nicolasblack@azet.sk
FB:
Skype: npc.black

Kapitola 21 - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4894"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Oh bože chudák!!! Jsem zvědavá kdo ho tam tentokrát přihlásil.. že by zase Voldy? Nebo že by Brumla chtěl vypěstovat nového Vyvoleného.. je mi fakt Nevilla líto.. doufám, že mu Orion nějak pomůže.. Čekala jsem že se dostane do turnaje.. bude to super.. hrozně se těším na pokráčko.. škoda že toho teď máš tolik (teda já taky, začalo mi poslední zkouškové), hrozně bych chtěla hned další kapitolu.. jsem napjatá jak kšandy..:)

Mimochodem co budeš dělat po matuře?? Vysoká nebo nějaká jazykovka??
Díky za další kapitolu k mé oblíbené povídce. Jsem zvědavý, jak Orion celý ten rok v Bradavicích přežije. Brumbál si takovou příležitost jistě nenechá ujít a bude kout pikle. Snad mu to všechno Orion vrátí i s úroky.

Jsem moc zvědavý na výuku a na to, jak se bude chovat Snape, i když jestli se jedná o syna Siria nebo jamese, pro něj asi nebude žádný rozdíl. Možná by mu mohl domluvit Voldy.

Jsem zvědavý, jestli chudák Neville přežije celý turnaj. Jestli ano, ten, kdo ho tam přihlásil asi bude mít plné ruce práce. Harry v originále byl dřevo, co kromě famfrpálu neuměl nic, ale proti Nevillovi byl pořád hvězda.

Co se týká té nekromancie, tak já rozhodně nejsem jejím fanouškem. Kdo jednou umřel by měl odpočívat v pokoji. Navíc nevěřím, že Orion bude ochoten zaplatit tu cenu. Má dost přátel, kvůli kterým stojí za to žít a on neobětuje svůj život kvůli nejisté vidině záchrany Siria.
OMG! Nevil? smiley Chudák! Doufám, že bude v pořádku!!!

Jinak děkuji za pokračování, už jsem z toho čekání byla pomalu zoufalá!
Ha já to věděla :D tušila jsem že Orin půjde místo Kruma a že Nevil pujde místo Harryho jak to bylo v originále! jo jsem jasnovidec :D Uchvatný díl a a děkuji za překlad autor/ka má vážně neskutečnou fantazii těším se na další díl :D
Úžasné. Prostě perfektní. Chci ti moc poděkovat za překlad.

Celý ten děj je úžasný. Líbí se mi, jak autor/ka dokáže vystihnout celý příběh a tak. Ale je mi trošku líto Nevilla. Trošku víc. Tipla bych si, že to je Brumbálova práce. Snad to, chudák malá, přežije ve zdraví.

Moc se těším na pokračování :-)
Další skvěle přeložená kapitolka. Nemůžu se dočkat až přibude další. Upřímně jsem zvědavá jak to dopadne s Nevilem. Moc se těším :) Tak šup šup překládat ať to tu je co nejdřív :)
Díky za další kapitolu. Opět mě ten příběh zlákal, stále bojuju mezi radostí z pěknýho příběhu a znechucením nad teploušskými detaily :-).

Tady mě jen dostal jemnocit autorky příběhu psanýho skoro s prvky gay porna, aby snad náhodou některýho čtenáře nepohoršil věk osob a neurazili se kvůli pocitu pedofilie. To je pokrytectví, autorka se sichruje, anebo to mohla snad skutečně myslůet upřímně? ... Ojojoj, jak podivné jsou cesty mysli ostatních lidí ... :-))
Pro Merlina! Proč to Nevillovi udělali? To si někdo myslí, že by mohl nastoupit na místo Vyvoleného, když Harry Potter zmizel? Teď jsem opravdu napnutá, co bude dál. Co to plácám?! Já jsem vždycky napnutá!smiley

Díky za kapitolu a už netrpělivě vyhlížím další. Moc ti děkuji, že sis udělala čas.smiley
Och já sem moc ráda,že sis našla chvílu a přidala další skvělou kapitolu k dědicovi smiley teda ten konec mě dostal,říkala sem si,že tentokrát budou šampioni 3 a hledme...tak přemýšlím jestli i tady je Moody vážně Moody a k čemu by jim byl Neville.Ach tolik otázek,sem tak strašně zvědavá na další vývoj,děkuji za skvělý překlad smiley
10.04.2012 13:34:27
nikafu93
Všetky postavy v poviedkach sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy sú majetkom autorky. Vyhlasujem, že táto stránka nebola vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one