Pokec - Miesto, kde mi môžete napísať čokoľvek, vrátane dlhých príspevkov (vaše odkazy, návrhy, pripomienky), na ktoré je možné okamžite odpovedať. 

Veronika:
ICQ: 417156473
E-mail: nikafu93@azet.sk
Twitter:
Skype: veronika.fufalova 
Tumblr: Weronika3

Black:
ICQ: 471695655
E-mail: nicolasblack@azet.sk
FB:
Skype: npc.black

Kapitola 22 - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3700"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
jsem úplně okouzlená touto povídkou, často po konci kapitoly nemám slov a chvátám na další, ale musím tu aspoň vyjádřit poděkování za překlad. Moc se mi líbí a děkuji. smiley
veľmi pekné :)

Snape ho bude neznášať, nech je jeho meno pomaly hocijaké :D

som zvedavá na úlohy :)
Život nie je o čakaní na to, kým prejde búrka, je to o tom, naučiť sa tancovať v daždi.
Moc hezká megakapitola.

Moc se mi líbilo, jak Vargarov s Maxime Brumbála stírali, jen se divím, že se tentokrát Orion držel zpátky a neřispěl se svou trochou do mlýna. Hlavně, když si ho Brumbál chtěl vzít stranou na slovíčko, moc se divím, že mu neřekl něco v tom smyslu, jam mu může být dobře, když jeho otec dostal Brumbálovou vinou polibek nebo sarkasticky, že teď už je mu dobře, když mu Brumbál tak ochotně pomohl získat pozici hlavy rodu Blacků.

Rozhovor s Ritou také neměl chybu a moc se těším na jeho pokračování. Bylo by skvělé, kdyby Brumbál na nátlak veřejnosti musel každý rok na lékařskou prohlídku, jestli je způsobilý dál zastávat svou funkci :-)

Jinak co se týká Rona, chová se jako idiot, kterým také byl i v originále. Chudák Hermiona, nemá to v Nebelvíru bez Harryho lehké. Zdá se, že jediný, kdo se tam s ní baví je Neville a z toho nic moc kromě zahradničení také nevypadne. Opravdu se mi líbilo, jak inteligentně a bez předsudků reagovala na Orionův rozhovor s Calypso. Mám tuhle postavu moc rád a teď mám naději, že se v ději alespoň čas od času bude objevovat.

Co se týká čistokrevných temných rodin a očerňování magie světlých a mudlorozených, myslím si, že by tu byla možnost přijímat alespoň jejich ženy. Ne přímo do rodin, ale jako oficiální milenky nebo něco takového. Tak by nedošlo k ředění krve u čistokrevných, ale děti těchto čarodějek by postupně získali schopnost používat temnou magii. Navíc vzhledem k moci a bohatství temných rodů, by život v takovém luxusu byl pro mnohé čarodějky přitažlivý.

Moc se těším na první zkoušku. Napadlo mě hned několik variant, ajk by se dala řešit mnohem elegantněji, než tomu bylo v předloze. Doufám, že bude přeložená brzo, ale rozhodně na tebe nechci tlačit. Čekají tě maturita a přijímačky, a to jsou důležitější věci než čtenáři, kteří si rádi na dobré čtení počkají. Mnoho zdaru.
Pěkné, opravdu.. to s Hermionou mne opravdu zaujalo, i když jsem taky čekala že alespoň na začátku na něj vyletí.. Ale asi ji už její nebelvírští přátelé ukázali, jak si stojí.. chudinka.. asi se musela naučit zůstat klidná stůj co stůj.. No jsem zvědavá jak to bude pokračovat, je to fakt super.. jak je to celé takové propletené s knihou, podobné a přece ne.. Těším se na další věci.. Jsem taky dost zvědavá jak to bude Neville zvládat, já ho mám totiž docela ráda:)
Když se na poslední dva díly podívám z určitého úhlu pohledu můžu s klidem říct, že je to jen trochu překroucená skutečnost, která se ve spoustě věcech shoduje s kánonem. Jen mi tahle verze připadá lepší.smiley Už se nemůžu dočkat pokračování! Taky by bylo fajn, kdyby se tam objevovalo víc dialogů s medailónkem! smiley
Komické je, že Orion se potýká se Snapem stejně, jakoby byl Potter. Pro Snapa je to asi jedno jestli Potter nebo Black, oba ho štvali.smiley Jsem hrozně zvědavá, jak si v tomhle příběhu vlastně Snape stojí. Není jisté, na které je vůbec straně. Rozhovor s Ritou byl doslova lahůdka. Orion si s ní pěkně zahrál.

U Hermiony mě trochu překvapilo, že po vyslechnutí jejich rozhovoru, byla schopná diskutovat na toto téma, aniž by nějak extrémně vyváděla. Zřejmě opravdu chytrá a hlavně zvídavá. Díky za překlad, opravdu si tuhle povídku užívám a stejně jako Jutaki, zbožňuju ty rozhovory s "Tomem". smileysmiley
Další povedený překlad, velmi pěkné. Jsem zvědavá jak to dopadne s Nevilem a taky s Hermionou. Je to čím dál více zajímavé. Už se těším na pokráčko ať je tu co nejdříve. :) Prosíím ♥.♥ zbožňuji tu povídku. :)
No Orion to s Ritou zahrál velmi dobře smiley.Chudák Neville vedle něj neměl moc šancí vyniknout...V téhle kapitole bylo spustu zajímavých rozhovorů,hlavně s Tomem a Hermionou,zajímalo by mě jestli tu bude mít nějakou větší roli???Skvělý překlad,těším se na další smiley
Opravdu je to čím dál lepší :D strašně se těším na další díl určitě bude stát za to děkuji za překlad tahle povídka je opravdu skvělá :D
Skvelá kapitola, už sa teším na ďalšiu :-)
26.04.2016 10:24:40
nikafu93
1
Všetky postavy v poviedkach sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy sú majetkom autorky. Vyhlasujem, že táto stránka nebola vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one