Pokec - Miesto, kde mi môžete napísať čokoľvek, vrátane dlhých príspevkov (vaše odkazy, návrhy, pripomienky), na ktoré je možné okamžite odpovedať. 

Veronika:
ICQ: 417156473
E-mail: nikafu93@azet.sk
Twitter:
Skype: veronika.fufalova 
Tumblr: Weronika3

Black:
ICQ: 471695655
E-mail: nicolasblack@azet.sk
FB:
Skype: npc.black

Kapitola 26 (BD) - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6535"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Anonym - ďakujem za upozornenie, už som to opravila :)
Keď používaš pasáže z knihy mala by si si dávať pozor na to, aby si tam aj pomenila mená z Harry na Orion, a aby ti tam neunikali také nelogické detaily, ako to, že ho hlbočník držal za habit, keď zopár riadkov pred tým si odčaroval ešte aj plavkysmiley
Ahoj, chcem sa spitať, či budeš prekladať? Prosím, prosím smutně sa pozerám...smileysmileysmiley
skvělé.. opravdu jsem si další kapitolku užila.. jsem hrozně zvědaavá jak to bude pokračovat dál.. moc doufám, že Orion vytře Voldymu zrak a opravdu v sobě probudí nekromancera, i když si vzpomínám na část informací, že by to úplně zničilo jeho emoce, nebo tak.. to bych zase nerada. Ale ten nafoukanej Voldy mi neskutečně leze na nervy.. moc ráda bych aby mu Orion postupně srážel hřebínek.. ach a Tom mne opravdu dostal.. jak na něj hulákal.. to mě opravdu pobavilo. Dobře mu tak,že je teď zavřenej..:) Moc doufám, že s psaním vydržíš až do konce, je mi jasné, že společně se školou je to asi dost těžký. Budu držet palce:)
Divne, ze sa do neho Tom zamiloval, ale inac superova poviedka, a dufam, ze budes pokracovat :D
Skvělá kapitola,Voldy je vážně brutální zmetek a Tom se nám taky hezky vybarvil,hold jedna duše.Dofám že Salazorovy poznámky Orionovi pomůžou zesílit a trochu Voldyho usadit.

Moc se těším na pokráčko,děkuji za překlad smiley
To čekání za to opravdu stálo! smiley

Jsem hrozně nadšená z toho, jak se to vyvíjí... Myslím hlavně vztah mezi Harrym a Voldemortem. Jen mě zajímá jak dlouho bude trvat vztah Harryho a upíra... No co, aspoň nějaké menší rozptýlení než se dá dohromady s Voldym smiley. Páni! Už se těším na potračování!!!
Jutaki AiShine ... jutaki.blogspot.cz
Pekná kapitola. Túto kapitolu som čítala aj v originály, ale s mojimi prekladateľskými schopnosťami to bolo vtipné. :-) Dúfam, že Toma poriadne potrápi, zaslúži si to. smiley A ohľadne Voldyho...to je ťažký prípad. No, každopádne, super kapitola, už teraz sa teším na ďalšiu. :-)
Tak Orion je v dost nepříjemné situaci. Jsem zvědavý, jak to s Tomem a Voldym nakonec vyřeší. Oba jsou hodně dominantní a majetničtí, takže se mu vůbec nedivím, že si od nich chce udržovat odstup. Trochu se bojím, že až se Voldy domákne, že je s Lezanderem, bude jeho přítel ve velkém ohrožení.

Jsem taky hodně zvědavý, co se dočte v těch Salazarových poznámkách o škodlivosti mudlovských šmejdů. Zatím mě moc možností podložených něčím jiným než předsudky nenapadá.

Jsem moc rád za novou kapitolu. Přeju si od Ježíška, aby ty další přibývaly o trochu rychleji.
Náhdera!smiley Zase jsem se ponořila do příběhu a užívám si to. Díky za překlad. Moc jsem si to užila. Těším se na pokračování.smiley
Nade, dycinky Nade - jutaki.blogspot.cz
16.07.2014 15:46:26
nikafu93
1
Všetky postavy v poviedkach sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy sú majetkom autorky. Vyhlasujem, že táto stránka nebola vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one