Pokec - Miesto, kde mi môžete napísať čokoľvek, vrátane dlhých príspevkov (vaše odkazy, návrhy, pripomienky), na ktoré je možné okamžite odpovedať. 

Veronika:
ICQ: 417156473
E-mail: nikafu93@azet.sk
Twitter:
Skype: veronika.fufalova 
Tumblr: Weronika3

Black:
ICQ: 471695655
E-mail: nicolasblack@azet.sk
FB:
Skype: npc.black
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1359"
Hledala jsem jednu povídku, ale zavedlo mě to sem a tak jsem začala číst... Je opravdu úžasná - budeš s ní pokračovat? Je nanic to překládat-neužiješ si tolik děj. Seš fakt dobrá když si zvládla přeložit... raději nwm kolik textu... :)
bude aj pokračovanie ?
Těším se na další kapitolu :-) Bude brzy?
Díky za další kapitolku, miluji Oriona, čím je starší, tím lepší.
Nemůžu se dočkat další kapitoly!!! Bože tohle je tak úžasná kapitola!!! Děkuju moc! :D
Celý víkend jsem si četla tuto povídku a je super. Jsem ráda, že ses vrátila k překladu, ta povídka nemá chybu. Orion je tady skvělý, i ten jeho slaďoučký upírek. Voldemort zde není žádný slizou natož pak hadí ksich, nedivím se, že Oriona přitahuje. Těším se na další kapitolku. Díky.
No super! Další kapčááá! Díky za ni a moc se těším na další. :-D
Díky, jsem na tom úplně stejně, řešila jsem to překladem na PC, ale co si budeme povídat, hodně věcí nedávalo smysl, aspoň od te doby vím, kolik to dá práce, tahle povídka je skvělá
Skvělé... báječné že je tu nová kapitolka a moc doufám, že tahle povídka bude zase aktivní. Byla by opravdu škoda, kdyby upadla do zapomnění.. a mne opravdu nebaví si to překládat za pomocí překladače.. nějak to ztrácí to kouzlo.. (asi že mi to moc nejde).
Takže moc dík všem za kapitolu a doufám, že nadšení pro překlad vydrží..:)
28.08.2014 19:28:18
nikafu93
Všetky postavy v poviedkach sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy sú majetkom autorky. Vyhlasujem, že táto stránka nebola vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one