Pokec - Miesto, kde mi môžete napísať čokoľvek, vrátane dlhých príspevkov (vaše odkazy, návrhy, pripomienky), na ktoré je možné okamžite odpovedať. 

Veronika:
ICQ: 417156473
E-mail: nikafu93@azet.sk
Twitter:
Skype: veronika.fufalova 
Tumblr: Weronika3

Black:
ICQ: 471695655
E-mail: nicolasblack@azet.sk
FB:
Skype: npc.black
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8115"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
tééda, to bolo niečo :)

veľmi pekné a parádne dlhé :)
Život nie je o čakaní na to, kým prejde búrka, je to o tom, naučiť sa tancovať v daždi.
Ano, moc se mi to líbilo. Vždycky jsem fandil páru Harry/Hermiona a i tady jsem hodně dlouho doufal, že nakonec skončí spolu, ale takové rozuzlení je ještě lepší. Doufám, že Ron přes všechny své nectnosti je alespoň Hermioně dobrým manželem a dobrým otcem jejich dětí. Jestli ne, ať se smaží nadosmrti v tom nejhorším pekle.

Téma bylo moc zajímavé. Způsob, jak se Harry vyrovná s naplněním svého poslání a jaký život bude žít po porážce Voldemorta je něco, co dává veliký prostor k fantazii. Osobně si myslím, že nějaká nudná kariéra bystrozora, jak bylo naznačeno v předloze, není zrovna to pravé ořechové. Podle mě mu chybí potřebná kázeň a trpělivost, aby mohl fungovat v nějaké oficiální instituci. Role osamělého mstitele je jedna ze zajímavých variant, v podstatě jen navazuje na jeho dosavadní život. Celé dětství musel neustále čelit různým nebezpečím a myslím, že by nedokázal žít nějaký normální život s pravidelnou pracovní dobou, nadřízenými a tak. Představoval jsem si ho třeba na místě učitele obrany v Bradavicích (Hermiona by tam mohla dělat ředitelku), ale nevím, jak by se při tom dokázal vyrovnat se svou minulostí. Další favoriti jsou odeklínač na volné noze pracující pro Gringotty - něco jako kouzelnická varianta Lary Croft nebo úplné stažení z kouzelnického světa a život mezi mudly. Tyhle moje úvahy se ale netýkají této povídky.

Nechápu, jak Harry mohl tak dlouho přežívat. Postavit se sám smečce zdivočelých vlkodlaků a tak vypadá jako jasný pokus o sebevraždu. Jedna věc jsou schopnosti a jiná přesila protivníků. Typická Nebelvírská zbrklost, Zmijozel by se na takový boj daleko lépe připravil, zabezpečil okolí, vybral si místo, kde bude mít krytá záda a tak. Snad ho Victorie trochu srovná. Přeju jim v jejich životě všechno nejlepší.
Pane jo louskala jsem to pěkně dlouho :D zajímavě zpracované a extrémě dlouhé klobouk dolu. Docela by mě zajímalo kolik to bylo stránek ale tak 50-70 určitě že? Opravdu zajímaví zážitek a skvělé zpracování :D
Wow... dlhé, krásne, dojímavé, famózne! Ja nemám slov... je to všetko, čo človek môže od poviedky chcieť a dostane to aj s kopou bonusov! smiley
Bylo to celkem zajímavé,zas jiný pohled na to jak se mohla Harryho cesta ubírat,ale Ronald z toho vyšel mnohem líp,než si zasloužil a nakonec i Harry k sobě někoho našel:-)
Tohle byla móóóc zajímavá povídka. Úplně jiný pohled na věc. Harry se mi v roli tajemného ochránce a mstitele moc líbil. A teď už dokonce nebude tak sám. Jenom mi tam pořád chybí vyrovnání se s "ministrem Ronem". Pochopím, že využil šanci stát se hrdinou,když mu takhle spadla do klína, vždycky byl závistivý. Ale nějak se nemůžu zbavit dojmu, že je to mnohem větší hajzl.

Děkuji všem autorům za jejich snažení, bylo to skvělé.smiley
02.04.2012 20:20:12
nikafu93
Všetky postavy v poviedkach sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy sú majetkom autorky. Vyhlasujem, že táto stránka nebola vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one