Pokec - Miesto, kde mi môžete napísať čokoľvek, vrátane dlhých príspevkov (vaše odkazy, návrhy, pripomienky), na ktoré je možné okamžite odpovedať. 

Veronika:
ICQ: 417156473
E-mail: nikafu93@azet.sk
Twitter:
Skype: veronika.fufalova 
Tumblr: Weronika3

Black:
ICQ: 471695655
E-mail: nicolasblack@azet.sk
FB:
Skype: npc.black

Kapitola 1. - Čistokrvný - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8460"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Dík za novou povídku, už jsem myslela, že se tu nebude nic přidávat, naštěstí je tu nový příběh a doufám, že bude dokončený.
Začína to pekne takže uvidím čo sa stane a okomentujem to asi všetko naraz. Samozrejme pokiaľ sa mi nejaká tá kapitolka nezapáči nejak zvlášť.
Se docela divím, že ve Zmijozelu vůbec někdo zůstal, už ani tahle kolej asi není to, co bývalo. Starý Salazar se musí v hrobě obracet smileysmiley

Spíš než ti chudáci, kteří jsou asi rádi, že jsou rádi, bude zajímavé, jak budou reagovat jejich rodiče. Zvlášť Malfoy senior z toho asi dostane psotník.

Jsem zvědavý, kdo s kým bude kompatibilní, těším se na další pokračování.
Díky za novou povídkusmiley To, že Brumbál není tentokrát mizera, je docela úleva. Už jsme měla tendenci ho trvale zařadit na stranu zla.

Co mě teď hlavně zajímá, je to, jak budou čistokrevní (např. Malfoy) reagovat na transfůzi nečisté krve. Na to se fakt těším.smileysmiley
mnamsmiley
zajmava povidka no oš mě štvalo že brumbal byl furt za intrikaře no uvidime co bude dal jinak supersmiley
02.04.2019 13:42:54
nikafu93
Všetky postavy v poviedkach sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy sú majetkom autorky. Vyhlasujem, že táto stránka nebola vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one