Pokec - Miesto, kde mi môžete napísať čokoľvek, vrátane dlhých príspevkov (vaše odkazy, návrhy, pripomienky), na ktoré je možné okamžite odpovedať. 

Veronika:
ICQ: 417156473
E-mail: nikafu93@azet.sk
Twitter:
Skype: veronika.fufalova 
Tumblr: Weronika3

Black:
ICQ: 471695655
E-mail: nicolasblack@azet.sk
FB:
Skype: npc.black

Kapitola 4. - Blízko mňa - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1124"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Je to opravdu zajímavé jen strašně rychlé né? Nevím možná se to zdá jenom mě ale já mám radši když je to více propracované ale nevadí možná jen nemám tu správnou chuť na pár Hermiona\Draco nevím časem se to třeba skousne :D
Je to celkem zajímavá povídka i když pokud jde o vztah H/D, mám raději opravdu hluboko propracované a tahle tak nevypadá.. no možná jen na to teď nemám moc náladu..

Přijde mi, že se jejich vztah zlepšuje velmi rychle.. ale tak je to překlad a ty s tím nic nenaděláš.. budou tam řešit i co to bylo za chorobu?? rozšíří se na celý čarodějnický svět?? no ono už dost tak, že byla v bradavicích.. měli by to být skoro všichni potomci z británie, ne?? znamená to, že v Británii už není jediný mladý čistokrevný kouzelník?? Budou z toho nějaké důsledky??
Tak, Hermiona vidí, že tá situácia pre neho nie je ľahká, ako sama povedala, nikomu by to nepriala.. a Draco sa pomaly ale isto začína snažiť, vie že bez nej by umrel... takže zatial to medzi nimi funguje takto .)
Óóóó, když si představím, jak moc se museli oba přemáhat, aby si nevyškrábali oči... A najednou to není tak těžké.smiley

Díky za překlad a těším se na pokračování. Jenom... možná by nebylo od věci uvést jméno autora. smiley
27.12.2011 13:15:31
nikafu93
Všetky postavy v poviedkach sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy sú majetkom autorky. Vyhlasujem, že táto stránka nebola vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one