Pokec - Miesto, kde mi môžete napísať čokoľvek, vrátane dlhých príspevkov (vaše odkazy, návrhy, pripomienky), na ktoré je možné okamžite odpovedať. 

Veronika:
ICQ: 417156473
E-mail: nikafu93@azet.sk
Twitter:
Skype: veronika.fufalova 
Tumblr: Weronika3

Black:
ICQ: 471695655
E-mail: nicolasblack@azet.sk
FB:
Skype: npc.black

Kapitola 8. - Narodeninové prekvapenia - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6098"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
pěkná povídka,ale chtělo by to pokračovánísmiley
Tak práve som doslova zhltla všetky doterajšie kapitoly smileyZaujímavý námet, zaujímavý výber, už teraz sa neviem dočkať čo bude ďalej... smiley
Tvoje povídky jsou skvělý :) Ale měla by sis zkusit sehnat betu, je tam dost překlepů a kazí to celkový dojem :)
Pane jo to se to krásně kupí :D ta povídka je čím dál lepší kdy se plánuje další dílek? Miluju jí! :Dsmiley
Dík za další kapitolu. Takže Ron si myslí, že by si našel jiné kamarády, vedle nichž za hvězdu? To by teda musel hledat opravdu důkladně. možná Crabbe a Goyle? Na druhou stranu mi i v předloze přišlo, že to je on, kdo Harryho podporoval ve všech těch dobrodružstvích na úkor školy, takže je uvěřitelné, že je na něj nasazený, aby Harry nerozvinul své schopnosti.

Všiml jsem si, že se Brumbál ani nezeptal, jestli tu budovu může Řád dál využívat. Mohl mít aspoň trochu té slušnosti a zachovat zdání.

Jinak té myslánky bych se taky bál. Určitě bude mít nějaký význam. buď bude Brumbálovi předávat Harryho myšlenky nebo mu z nich bude mazat všechno nevhodné. Na druhou stranu by ho Harry mohl takovým způsobem navádět na falešné stopy.

Těším se na Nevilla a Lenku a taky na to, jestli začne učit Hermionu vše, co se sám za prázdniny naučil. S tím kouzlem na zpomalování času by to šlo i v Bradavicích. Prostě si jenom na pět minut někam odskočí.
Ron a Ginny smiley jejich myšlenky teda stojí za to. Doufám, že to Harry vydrží a pak jim natrhne zadek.smiley Myšlenky Remuse a Tonks byly zřejmě 18+smiley Taky mě zajímá, co má Brumbál v úmyslu s tou myslánkou. Na Harryho místě bych ji rozhodně nepoužila. NIKDY!

Díky, moc se těším na pokračování.smiley
Teda, nemám slov. Dala bych Brubálovi nové jméno a to pokrytecká sv..ě s velkým S. No jinak kapitolka úplně úžasná a už se moc těším na další.
NO DUMBLEDORE OPRAVDU INTRIKUJE VE VELKYM myslim že harry bysi měl promluvit v soukromi z giny a minervousmiley
Hustý, jak jim prolezl hlavy.. teda Ron mne opravdu dostal.. a jako koho by ten pitomec chtěl za velkého přítele?? Deana?? no to by si pomohl.. každopádně moc pěkné.. doufám, že tu myslánku nebude používat.. určo je na ní nějaké kouzlo aby ty vzpomínky viděl i Brumla.. jo a taky ten řetízek, tak na něj bych dávala bacha.. a zrušila jeho kouzla co nejrychleji..jinak fakt super.. se mi líbilo.. moc se těším na další.
26.02.2013 13:17:12
nikafu93
Všetky postavy v poviedkach sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy sú majetkom autorky. Vyhlasujem, že táto stránka nebola vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one