Pokec - Miesto, kde mi môžete napísať čokoľvek, vrátane dlhých príspevkov (vaše odkazy, návrhy, pripomienky), na ktoré je možné okamžite odpovedať. 

Veronika:
ICQ: 417156473
E-mail: nikafu93@azet.sk
Twitter:
Skype: veronika.fufalova 
Tumblr: Weronika3

Black:
ICQ: 471695655
E-mail: nicolasblack@azet.sk
FB:
Skype: npc.black

kapitola 13 - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9113"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
... a tak vznikají zrádci. Z nejlepších kamarádů, z nejlepších úmyslů. Jako pan Pettigrew, jako mnoho jiných. Pokud jsou vzájemné vztahy natolik silné, že se mohou zvrtnout do nenávisti, pak nemá smysl jakýkoliv cit takto hrotit. Jde o to, co je i v literatuře označováno jako " láska až za hrob". Podle jedné teorie, pokud dva lidé k sobě navzájem pocítí nebo si vybudují tak mocný cit, pokud je i opětován, pokud to cítí oba tak, že by je spálil na popel, pak je pravděpodobné, že je opravdu spálí. Ano, je to krásné, když se dva lidé tak moc milují, ale má to velká úskalí. Není to bezpečné. Je lépe hořet plamínkem malým, ale trvalým, než vzplanout rychlostí blesku a vyhasnout jako supernova, nebo být zlomen jako květina. Ron je typickým příkladem silného plamene. nakonec stačí malinko fouknout a ohníček zhasne. A už není. Tak co? Poradí se Harry - Chris s tatínkem, nebo raději s maminkou? Potřebuje dobrou radu a nejen prázdná slova o nestálosti a konstantách kosmu. Snad bude lépe vysvětlit vesmírnou dualitu a podstatnost, ne oběžné dráhy planet a komet, ale gravitační sílu černé díry, která drží celou galaxii pohromadě.
Díky za kapitolu, bavila jsem se. smiley
To je mi prekvapenie. Nepriateľ sa chce stať priateľom a priateľ bud teraz zarytým, tvrdohlavým a pomstichtivým nepriateľom smiley

Som zvedavý ako to bude pokračovať. Hoci dej tejto poviedky sa mi zdá byť celkom dobrý jeho prevedenie do slovnej zásoby je oveľa ťažšie. A keďže to píšeš počas chôdze tak je to o to ťažšie.smiley
30.03.2019 23:36:11
nikafu93
Všetky postavy v poviedkach sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy sú majetkom autorky. Vyhlasujem, že táto stránka nebola vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one