Pokec - Miesto, kde mi môžete napísať čokoľvek, vrátane dlhých príspevkov (vaše odkazy, návrhy, pripomienky), na ktoré je možné okamžite odpovedať. 

Veronika:
ICQ: 417156473
E-mail: nikafu93@azet.sk
Twitter:
Skype: veronika.fufalova 
Tumblr: Weronika3

Black:
ICQ: 471695655
E-mail: nicolasblack@azet.sk
FB:
Skype: npc.black

Kapitola 27 - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6763"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Ne, že bych to nečekala. bylo to buď Brumbál, nebo Weasley, ale aspoň je jasné, že Albus nepodlehl volání přírody a nerozmnožil své geny. Je tedy posledním dědicem Nebelvírské linie. No potěš koště, jestli ho mají přemoci aby zachránili svět. Jenže v tom je plus jejich strategie, že už ví, komu budou čelit a zašlápnou tak dvě mouchy jednou ranou. Vyřídí si s ním účty z minulosti a zabrání zkáze světa. Těším se na novou kapitolu. Díky.
Celkom pekný zvrat ale tak nejak som typoval,že to bude Dumbledore, keďže je Harry Salazarov potomok tak potom Dumbledore bude Richardov.smiley
Ano, ten Brumbál byl k čekání, vlastně i Chris to mohl tušit. Doufám že se dozvíme, jak vánoční dárek potěšil Snapea.

Bylo by fajn, kdyby se vztahy s Weysleovými nějka urovnaly, když už ne vztahy s Ronem. O vánocích měl Chris možnost aspoň se ostatním Weyslyům nějak v dobrém připomenout.
Skvělá kapitola čekala jsem že to bude Brubál
Páni tak to je mooc zajímavé smiley chůdě harry ,jojo bude to mít těžké.Hm, zajímavě se vyvíjí vztah mezi Dracem a Hermionou (pokud nějaký je ),ale doufám že se přeci daj dohromady smileya nazávěr mé pochvaly k Tobě se mi líbila pasáž s Luciusem a Siriusemsmiley
31.03.2019 21:41:06
nikafu93
Všetky postavy v poviedkach sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy sú majetkom autorky. Vyhlasujem, že táto stránka nebola vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one