Pokec - Miesto, kde mi môžete napísať čokoľvek, vrátane dlhých príspevkov (vaše odkazy, návrhy, pripomienky), na ktoré je možné okamžite odpovedať. 

Veronika:
ICQ: 417156473
E-mail: nikafu93@azet.sk
Twitter:
Skype: veronika.fufalova 
Tumblr: Weronika3

Black:
ICQ: 471695655
E-mail: nicolasblack@azet.sk
FB:
Skype: npc.black

Kapitola 32 - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6036"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
děkuji za kapitolu. Albus je děsný manipulant. Pro Zoey bude zkouškou charakteru, jak jeho nátlaku odolá.
Co setýká posledního HP filmu, trochu se ztrácím, dnes je to už několik let od posledního HP/8 ale i tak mohu tvrdit, že některé scény byly zahrány naprosto brilantně, např. umírající Snape, to nemělo chybu. Tehdy. Dnes je mrtvým i Alan. To je nekončící ztráta, bolest v srdci zůstává a není léku. smileysmiley
Ďakujem za komentáre, som rada že sa vám kapitola páčila :) Zoey bude ešte veľmi dôležitá, ale viac vám nepoviem, viacmenej sú vaše úvahy a nápady celkom blízko toho, čo zamýšľam smiley ďalšia kapitolka bude ešte niekedy teraz v najbližších dňoch.

Ešte by som chcela napísať aj svoj názor na film, ja som ho videla, bola som na ňom v kine a neviem, aké mám z neho pocity. Vo viacerých častiach som bolo trošku sklamaná (napríklad dialógy postáv, záverečný súboj Harryho a Voldemorta, príliš veľa umelých efektov, epilóg a hlavne 3D prevedenie), ale zase v iných častiach som bola úplne dojatá (Severusova smrť, jeho spomienky, stretnutie Harryho s rodičmi a Siriusom), vtedy ma ten film ozaj veľmi dojal. Myslím si, že stojí za to si ho pozrieť :) Je mi strašne ľúto, že to všetko už skončilo, nebudú ďalšie knihy alebo filmy, ale ja s Harrym rozhodne nekončím a dúfam, že ani ostatní autori. To by bola veľká škoda a úplne by ma to dorazilo. takže ešte raz ďakujem za komentáriky :)
hp-poviedky.wgz.cz
Super kapitola,doufám že b

ude brzy další.Doufám že se Zoe svěří Mie a společně najdou řešení jejího problému.smiley
o poslednom filme.. som ti psial na FB.. si t zmazala :/
Film jsem ještě neviděla ale kapitola je skvělá
Parádní kapitola.

Brumla si, ale asi neuvědomil, že i Voldík má své zdroje a možnosti a stačí aby mu Chris řekl a Zoe se nebude muset vrátitsmiley. Už se těším na další.smileyK tomu filmu, zatím jsem viděl jen první část 7 dílu, na druhý se chystám s kamarády, jen co se jeden vrátí z Itálie. Ale i tak mě osobně ta první část seděla podle knížky nejvíc po prvním a druhém díle od Columbuse, tak kdo ví, jak bude vypadat ten poslední díl.
Co tě nezabije dnes, to se tě pokusí zabít znovu
Krásná kapitola.

Taky si myslím, že tady si Brumbál naběhne. Holka má očividně problém doma, ale jestli se jí ho povede vyřešit, přejde na druhou stranu. Jsem zvědavý, jestli se Hermioně svěří nebo se to provalí jinak. Počítám, že jestli se bude chovat divně a ona se jistě divně chovat bude, protože není profesionální špion, dostanou to z ní nitrozpytem nebo veritasérem. Snape a Riddle senior i Sirius se nebudou na nic ohlížet, jestliže budou v ohrožení ti, na kterých jim záleží.

Navíc je to další možnost pro nějaké párování. Chris by nějakou holku potřeboval a tahle nevypadá zase tak nesympaticky.Film jsem ještě oficiálně neviděl, protože nejblíž se hraje 80 km od nás, ale jestli se nebude striktně držet knihy, bude spíš pozitivní.
bezva kapitola jen doufam že zoe to řekne hermijoně oco ji brumbal požadal a taky osvym otci co nejdřive a nejlip by bylo kbyby zoe dala slib mlčeni. no film trochu podělali ten konec smiley
Áááá!!! Doufám, že se Brumbálovi všechno stonásobně vrátí! Ufff, ten mě ale se...smiley

Zoye na tom teď bude ze všech nejhůř, pokud nenajdou nějaký způsob, jak Brumbála oblbnout.

Film jsme viděla a líbil se mi. Kašlu na rozdíly oproti knize, to je bohužel normální. Smála jsem se i brečela. Teď jsem smutná, že to celé končí.smiley Ale Snape byl úžasný, jak fouknul tím oknem. Efektní!smiley
Mě se Dumbledor jako hodný stařeček nikdy moc nepozdával. Chudák Zoye, věřím, že se to obrátí k lepšímu.
06.05.2016 09:09:07
nikafu93
Všetky postavy v poviedkach sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy sú majetkom autorky. Vyhlasujem, že táto stránka nebola vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one