Pokec - Miesto, kde mi môžete napísať čokoľvek, vrátane dlhých príspevkov (vaše odkazy, návrhy, pripomienky), na ktoré je možné okamžite odpovedať. 

Veronika:
ICQ: 417156473
E-mail: nikafu93@azet.sk
Twitter:
Skype: veronika.fufalova 
Tumblr: Weronika3

Black:
ICQ: 471695655
E-mail: nicolasblack@azet.sk
FB:
Skype: npc.black

Kapitola 34 - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3810"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Tak Bella, jo? Náhodou, mně se ten nápad zamlouvá. Jen chudák Harry/Chris. Abych byla upřímná, zatím jsem nečetla povídku, kde by byla Bella hodná/normální, takže jsem docela zvědavá:) Jinak, co se týče zbytku kapitoly - super!!! Draco-Hermiona...paráda!!Ta věc se Zoey - je mi jí líto, ale jsem moc ráda, že se někomu svěřila. Třeba by mohli něco Brumbálovi nalhat, ne? Něco blízko pravdy, ale ne tak úplně. Ale počkám si, co vymyslíš ty:) (Nebo spíš Bella:D)

Jina, díky za věnování!:)
Díky za tu Bellu. Jsem rád, že se zapojí do děje, ale že to bude v roli právního poradce by mne v životě nenapadlo. Nedokážu si ji představit v soudní síni jinak než jako obžalovanousmileysmiley

Každopádně je to všechno venku a Chris může začít podnikat nějaké kroky na podporu Zoe. Možností má dost a Bella se do toho určitě vloží s plnou vervou. Zajímalo by mě, jaký postoj k ní zaujme Sirius.

To, že se Zoe svěřila Chrisovi by mohlo znamenat začátek nějakého vztahu. Vypadá sympaticky a docela by k sobě šli. Pak by zbývala sama jen Arielle. Docela by mě zajímalo, jestli si někoho taky najde a jak ho její otec přijme.

Napadlo mě taky, že by se možná mohl občas vynořit Harry Potter a přesvědčovat některé z Brumbálovy strany, aby se přidali k nim. Jako Chrisovi by mu věřit nemuseli, ale jako Harrymu jo. Sirius a Harry by možná třeba Lupina přesvědčili a vlkodlak se vždycky hodí do party. Chris by ale musel nějak změnit svůj vzhled.
V téhle povíce jsou kladní vlastně záporáci a naopak. Tak co by ne Bella, i když v jejím případě jsem trochu skeptická. Voldemort byl fanatik, ale Bella byla bezesporu šílená. Uvidíme, jak si s tím poradíš.smileysmiley
Skvělá kapitola děkuji
Díky moc za věnování, potěšílo mě. Bella jako kladná postava mi vůbec nevadí. Jsem zvědavá jak vysvětlíš Longbotomovi. Těším se na další kapitolu.
Jako vždy paráda. I love yousmiley. Když už je kladný Voldík, proč ne Belasmiley.
Co tě nezabije dnes, to se tě pokusí zabít znovu
06.05.2016 09:53:06
nikafu93
2
Všetky postavy v poviedkach sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy sú majetkom autorky. Vyhlasujem, že táto stránka nebola vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one