Pokec - Miesto, kde mi môžete napísať čokoľvek, vrátane dlhých príspevkov (vaše odkazy, návrhy, pripomienky), na ktoré je možné okamžite odpovedať. 

Veronika:
ICQ: 417156473
E-mail: nikafu93@azet.sk
Twitter:
Skype: veronika.fufalova 
Tumblr: Weronika3

Black:
ICQ: 471695655
E-mail: nicolasblack@azet.sk
FB:
Skype: npc.black

Kapitola 3. - Krv - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5839"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Druhú kapitolu som ti nekomentoval pretože si ju takmer celú opisal a na tom nie je čo komentovať.

Avšak táto kapitolka je o niečom inom. Od začiatku až po koniec bola celkom zaujímavá.

Nevedel som že Arabela chovala nejaká magické tvori. Bolo zaujimave čítať ako si Harryho obľubili takže som zvedaví ako to bude pokračovať. Či bude mať nejakú tu spoločnosť, či ho náhodou Arabela nezačne niečo učiť alebo rozvíjať jeho talent. A ako to bude ďalej pokračovať.

Taktiež som si všimol že tam máš nejaké tie preklepy a chybičky, ale inač je to dosť čitatelné.

Takže pokračuj v tom čo si začal a nechaj nás prekvapiť ako to celé dopadne smiley
nojo, Brumla ... často si počítám, kolik mu vlastně je, v kolika "bojoval" s Grindym - myslím, že byli zhruba vrstevníci.

Uvádí se, že mu je těch 120-140let (při Harrym na škole) Takže mu v roce 45 mohlo být 70-90 a byl cca 2roky už ředitelem. Když byl Ridlle na škole, tak ještě učil, ten vypustil Baziliška 50let zpět od (asi) 2.ročníku Harryho - tedy 1942 ... takže mohl být Ridlle klidně i 2-3roky Grindyho učedník.

Ale co dělal Brumla těch 50let po studiích?

Jsem zvědav, kam se to bude ubírat a přál bych Harrymu Arabelu jako přítelkyni a průvodkyni (tajnou) skrze kouzelnický svět.

držím palečky :-)
ou, to je kruté.Když si představím normálně dvouleté dítě a jak jsi popisoval, jak ho bil, tak to je týrání, a Albus je blbý. Jsemzvědavá, jak to bude dál
Tak, ted se nemuzu dockat pokracovani, jsem fak zvedava jak a jestli se odsud dostane. Opravdu pekne a vydarene pokracovani, tesim se na priste :)
1. kapitola = 0 rokov

2. kapitola = 1 rok

3. kapitola = 2 roky

...
chudák harry doufám že ho někdo brzy osvobodí
1. kapitola = 0 rokov

2. kapitola = 1 rok

3. kapitola = 2 roky

...
Blacku.. ty nás natahuješ.. kdy bude nějaká novinka.. myslím, že mi dají všichni za pravdu, že jsme naprosto napjatí a natěšení.. je to určitě zajímavé a tak a "kočky" paní Figové jsou taky super, ale kdy se bude něco fááák odlišovat..?? Jsem hrozně zvědavá.. říkáš tvoje představa příběhu?? co to znamená? Bude z harryho výtržník?? Uteče od Dursleyových?? Dají ho oni do sirotčince? Seberou jim ho úřady?? Jáj.. ukoušu si nehty..
chudák harry doufám že ho někdo brzy osvobodí
Chudáček Harry...smiley Ale ta uzdravující magie je boží. Harry by měl u paní Figgové trávit mnohem víc času.

Díky, těším se na pokračování.smiley
04.02.2012 18:01:32
nikafu93
1
Všetky postavy v poviedkach sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy sú majetkom autorky. Vyhlasujem, že táto stránka nebola vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one