Pokec - Miesto, kde mi môžete napísať čokoľvek, vrátane dlhých príspevkov (vaše odkazy, návrhy, pripomienky), na ktoré je možné okamžite odpovedať. 

Veronika:
ICQ: 417156473
E-mail: nikafu93@azet.sk
Twitter:
Skype: veronika.fufalova 
Tumblr: Weronika3

Black:
ICQ: 471695655
E-mail: nicolasblack@azet.sk
FB:
Skype: npc.black

20 - Špehovať či nešpehovať - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8270"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Tak jsem si znovu přečetla celou povídku, doufám, že budeš brzo pokračovat (až pořádně oslavíš úspěch), protože tohle je naprosto napínavý moment, že skoro nedýchám.. Předtím mi pár detailů uniklo, takže jsem teď zase trochu chytřejší a tenhle konec byl opravdu hrozný..
Včera jsem na tvůj překlad narazila... no končila jsem dnes ve dvě hodiny ráno. Krásná povídka a bezvadný překlad. Máš dalšího zapáleného čtenáře. Určitě budu v pátek tady nebo na tvých druhých stránkách. Držím palce, aby tě nepřešla chuť do práce a my tak měli stále co číst. Moc děkuji za hezké chvíle.smileysmileysmiley
Páni.. tak tohle byla úžasná kapitola, skoro jsem nedýchala.. vůbec nechápu jak si Severus mohl myslet, že mu Harry všechno odkýve a nechá se zatáhnout do další války a hrůz.. muselo mu rupnout v bedně.. nebo mu možná jen chyběla ta důležitost, nebo tak něco.. Vůbec se nedivím, že Harry odešel, taky bych to udělala.. Ale je mi jich obou líto, jsem zvědavá jak tohle půjde dál
ach jáj

to je tak, keď sú obaja takí tvrdohlavci :-/ :D
Život nie je o čakaní na to, kým prejde búrka, je to o tom, naučiť sa tancovať v daždi.
Prvý apríl prešiel aj dnes znova veľmi rýchlo,

Severus na Harryho reči nedal a tak to buchlo.

Pohádali sa skutočne prudko mladíci,

Harryho už Severus nenašiel na ulici.

Bude to ako zbierať rozsaypaný zelený hrach,

ale Severus nesmie dopustiť vo vzťahu krach.smiley
Weronikoooooooooooooooo, to se nedela toto!!!! Tak to ukoncit, neeee, to je priserne, ja se nedockam pokracovani, mi delas schvalne. Doufam, ze priste se daji zpet dohoromady!! Mam zkazenou naladu, ech Severus je vazne blb ...smiley Ale diky za kapitolu smiley
Samozřejmě, že "páčila", ale Severus mě pěkně nakrknul.smiley Na druhou stranu, Harry ho odstřihnul dost rychle. Mohl si dát trochu víc práce s přesvědčováním Severuse. To je tak, když jsou oba paličáci. smiley Teď budu opravdu nedočkavě vyhlížet další kapitolu.smiley
krásná kapitola jako vždysmiley
Docela se při Harryho výbušné povaze divím, že je Severus ještě na živu. Chápu, že se těžko zbavuje starých zvyků a vlastně celý svůj dospělý život byl špiónem, ale tak paličatý být nemusel. Vždycky je lepší vycouvat a vrátit se k problému s čistou hlavou. Ta jeho poslední poznámka už byla hodně přes míru a opravdu se divím, že Harry, který byl už před tím vytočený dokázal jenom odejít.

Co se týká zbytku povídky, tak bych si na místě Harryho tu investici trochu rozmyslel. Je to otázka směnného kurzu, ale pokud vezmeme, že galeon je z čistého zlata, tak by musel vydělat okolo jedné miliardy liber, což se sice ve farmacii dá, ale hoši se budou muset pořádně otáčet.

Škoda toho konce, těšil jsem se na tanečeksmiley, každopádně to vypadá, že Flammel je v plné síle a Harry bude mít o zábavu postaráno.
Paráda sup sem s dalsi kapitolkou :D
24.05.2012 08:51:06
nikafu93
Všetky postavy v poviedkach sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy sú majetkom autorky. Vyhlasujem, že táto stránka nebola vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one