Pokec - Miesto, kde mi môžete napísať čokoľvek, vrátane dlhých príspevkov (vaše odkazy, návrhy, pripomienky), na ktoré je možné okamžite odpovedať. 

Veronika:
ICQ: 417156473
E-mail: nikafu93@azet.sk
Twitter:
Skype: veronika.fufalova 
Tumblr: Weronika3

Black:
ICQ: 471695655
E-mail: nicolasblack@azet.sk
FB:
Skype: npc.black

Kapitola 24 – Rozhovory s priateľmi - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5551"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Tohle byla nádherná kapitola. Harry a Godrik jsou žárlivci, Lily je tam všechny srovná do latě, Sibyla je zakletá cikánská princezna a Severus s Pomonou se málem poprali o Nevilla. Bavila jsem se od začátku až do konce. Moc děkuji za tento překlad smiley
Mája
Koukám, že Lily je docela metr. Harry i Severus se před ní klepou a je úplně jedno, že jde o mocné Lordy :-) Nebude za tím provázením ještě něco víc? Byla by docela sranda, kdyby se dala dohromady se Salazarem. Můžou vůbec spolu na obraze něco mít a nebude jim tam muset Harry tužkou domalovat postel?

Také Trelawneyová mě docela překvapila. Těžko si na ni jako na schopnou čarodějku člověk zvyká, ale tady mě už nepřekvapí nic. Třeba byl Lockhart opravdový hrdina a teď ho Neville navrátí do života, aby mohl dál konat hrdinské skutky?

Jsem každopádně zvědavý, jak si Harry povede na východě. Síly má dost, ale to není všechno a on bude se bude muset ještě hodně naučit. Vím, že to tak je asi i v originále, ale Mistr OPČM mi zní trochu divně. U lektvarů, přeměňování, herbologie, tam to zní přirozeně, ale tady je to takové trochu šroubované. Navíc OPČM se učí asi jen v Bradavicích. Nevím, nemám alternativu, ale nezní mi to zkrátka dobře.

Už by také bylo na čase, aby se vrátila Hermiona a Draco. O události sice vůbec není nouze, ale bez nich to není úplné. Také mi přijde, že navzdory všemu berou hrozbu od Flammela docela na lehkou váhu, aby se jim to nevymstilo.
Lillibeth: já jsem si toho slova ani nevšimla a prostě jela dál, když něco Weronika neví nebo si není jistá co něco znamená bývá to červeně, myslela jsem že je to tak schválně. Opravím to tam.
Díky za novou kapitolku. Dost jsem se bavila, když se Severus a Pomona hádali o Nevilla.smiley Jsem zvědavá, jak bude Harry pokračovat ve svém dalším vzdělávání.

Těším se na pokračování.smiley
Nade, dycinky Nade - jutaki.blogspot.cz
veľmi pekná kapitola :)

Harryho matka bola skvelá :-D
Život nie je o čakaní na to, kým prejde búrka, je to o tom, naučiť sa tancovať v daždi.
kapitola úžasná, akurát som si všimla, že tam nie je preložené jedno slovko z angličtiny "deliberately", neviem či preto, že nevieš čo to znamená, alebo si naň zabudla, no len tak pre prípad, znamená to "úmyselne" alebo "zámerne". Inak ako som už napísala kapitola úžasná, len tak ďalej.
21.09.2012 19:40:17
nikafu93
Všetky postavy v poviedkach sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy sú majetkom autorky. Vyhlasujem, že táto stránka nebola vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one