Pokec - Miesto, kde mi môžete napísať čokoľvek, vrátane dlhých príspevkov (vaše odkazy, návrhy, pripomienky), na ktoré je možné okamžite odpovedať. 

Veronika:
ICQ: 417156473
E-mail: nikafu93@azet.sk
Twitter:
Skype: veronika.fufalova 
Tumblr: Weronika3

Black:
ICQ: 471695655
E-mail: nicolasblack@azet.sk
FB:
Skype: npc.black
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5882"
Pěkný překlad a velmi zdařilej, plus se mi líbí jak jsou místy ty vysvětlivky někdy se vážně hodí. ;) Sice to moc nevypadá,ale snad se jednou vrátíš k překladu. ale dík aspon za tuto část
Bude ještě něco, nebo už jsi s překladem skončila?
Ahoj. Poviedka je veľmi zaujímavá, a veľmi ďakujem za preklad. Dúfam, že v ňom budeš pokračovať. Aj keď s frekvenciou 1 kapitola za rok ku 34 zostávajúcim kapitolám to nevidím moc ružovo. No zas mi to raz pripomenulo prečo nechcem čítať nedokončené poviedky. Tak len môžem dúfať, že sa popri ostatných projektoch dostaneš aj tomuto. Určite to budem sledovať.
Ďakujem ! Ďalšia kapitola a je skvelá! Prosím nech je pokračovanie. :-)
Děkuju za skvělý překlad další úžasné kapitoly. Bylo to krásně napínavé :-)
Velký dík!
Úžasné jsme tak ráda že jsi přidala další díl. Mám tuhle povídku strašně ráda a taky jsme ráda že jsi zpět. Přeji lehký překlad dalšího díla a klid jak doma tak ve škole.
skvělá kapitola
vau po tokové době a super užasné
Ach...to bylo naprosto úžasné. Jsem tak strašně ráda, že jsi se vrátila. Když jsi napsala, že je nová kapitolka....měla jsem takovou radost!
Tuhle povídku prostě zbožňuji....nejvíc se mi líbila scéna se Smrtkou. Ta mě naprosto dostala =D
Strašně se těším na další dílek a Vítej zpět....
Jsem nadšená, když jsem tu našla před pár dny novou kapitolu k Blakovu dědicovi, tak jsem začala doufat že jsi zpět.
Ale tato kapitola mě dostala.Zhltla jsem ji jak malinu, a teď dopíšu komentář a jdu na to ještě jednou.Tvuj překlad je skvělý, díky za něj.
27.08.2015 18:01:45
nikafu93
1
Všetky postavy v poviedkach sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy sú majetkom autorky. Vyhlasujem, že táto stránka nebola vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one