Pokec - Miesto, kde mi môžete napísať čokoľvek, vrátane dlhých príspevkov (vaše odkazy, návrhy, pripomienky), na ktoré je možné okamžite odpovedať. 

Veronika:
ICQ: 417156473
E-mail: nikafu93@azet.sk
Twitter:
Skype: veronika.fufalova 
Tumblr: Weronika3

Black:
ICQ: 471695655
E-mail: nicolasblack@azet.sk
FB:
Skype: npc.black

kapitola 10 - Poppiina pomsta - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5795"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Do teď to byla zajímavá povídka, ale tahle kapitola mě bohužel dost zklamala. Přijde mi umělá a nepravděpodobná.. Poppy, co se chová jako Belatrix... víc by se mi líbilo, kdyby s ním spolupracovala, než aby byla jeho pomatená služebice, vypadá to okopírovaně (a asi taky je). Vůbec, Poppy se mi do téhle pozice ani trochu nehodí.

Boj byl také popsán tak, že jsem se docela ztrácela.. A nepochopila jsem, proč Brumbál uvalil zrovna kletbu na zastavení procesů v organismu. Myslela jsem, že neznámá kletba má co dělat s dračí krví a Harryho vzhledem, což s tímhle nemá nic společného. A proč by na něj zrovna takovou kletbu dával? Aby měl možnost Harryho v případě potřeby bolestivým způsobem zabít? Až tak moc to smysl nedává. O tom, že roztavení svalů a kostí a vřící krev by nepřežil ani Harry už nemluvím..smiley Mimochodem, jestli jsou tohle následky zastavení fyziologických procesů, mají mrtvoly v rakvích asi docela rušno.

Docela by mě ale zajímalo, jak se v této povídce vysvětluje Brumbálova smrt. V kánonu se totiž nechal zabít v zájmu vyššího dobra, a i když i tady dost pokrouceně propagoval podobnou ideu, neznělo to, jako že by mělo být vyššímu dobru obětováno jeho vlastní blaho.. Na to je tu moc ambiciózní. Má to nějaké vysvětlení?
Coretta
úúúžasná povídka už se nemůžu dočkat pokračování :)
A jak se všichni hned přiznávají k tomu, že intrikují proti Harrymu - Ginny, Ron, Molly, teď i Poppy... můžeme jen doufat, že proti němu nebudou intrikovat taky zmijozelští, ti by se tak snadno nepodřekli :)
Uf, doufám, že nás nebudeš dlouho napínat a přidáš brzy další kapitolu. Ale vzhledem k tomu, že originál má 60 kapitol, je myslím jasné, jak to skončí :)
Uf, doufám, že nás nebudeš dlouho napínat a přidáš brzy další kapitolu. Ale vzhledem k tomu, že originál má 60 kapitol, je myslím jasné, jak to skončí :)
Ja som to čítal a musím povedať, že je to pekná kapitola :) som sa dostal s čítaním až niekam po stred, ale potom som začal čítať niečo iné a sa mu nechcelo v ENG znova, takže tiež čakám na preklady :)
Ďakujem vám všetkým za komentáre smiley Máte pravdu, ešte máme pred sebou asi 50 kapitol, a čo by to bol za príbeh, keby hneď na začiatku hlavný hrdina zomrel a ešte k tomu bol zabitý pomätenou madam Pomfreyovou smiley Takže musíme čakať na zázrak, ktorý snáď Harrymu pomôže, malo by to byť už v ďalšej kapitole (sama si nie som istá, pretože som ju ešte nedoprekladala)... čo sa týka toho ´majstra´, netuším kto to je, či je ním myslený len Dumbledore alebo niekto iný, pretože poviedku nemám dopredu načítanú. Prekladám a zároveň aj čítam, takže nič ďalšie vám neprezradím ani keby som chcela smiley

Takže nakoniec vám chcem ešte raz poďakovať za komentáre. Som rada že kapitola sa vám páčila. Na preklade ďalšej už pracujem, ale je veľmi dlhá, tak to trošku potrvá. smiley smileysmileysmiley
hp-poviedky.wgz.cz
:-) téééda, tam sa toho dialo :)

chudák Harry, snáď ho stihnú dať do poriadku :)

veľmi pekné :)
Život nie je o čakaní na to, kým prejde búrka, je to o tom, naučiť sa tancovať v daždi.
Páni tak tenhle díl mě teda sílu :D opravdu jsem to hltala a litovala že je konec! Úžasné doufám že brzo se tu objeví další díl už se ho nemůžu dočkatsmiley
Krucinál.. to je zase zmatek.. takže Popy slouží někomu kdo je stále na živu a očividně rozhodnut odstranit Harryho pokud možno ho zcela zruinovat.. zajímavé.. kdo by to tak mohl být?? Doufám, že to nějak s Harrym zvládnou, ale vzhledem k tomu že nás čekají ještě další kapitolky a Hermiona má chodit s Dracem tak bude spousta času na to vyléčit Harryho.. no ale jinak jsem opravdu velmi zvědavá kdo je ten záškodník:) že by pořád Popletal?? to asi nee.. je to blb a ani nevím jestli už není náhodou mrtvej.. někdo ze Smrtijedů?? kruci.. fakt mne nic nenapadá
18.09.2012 14:01:25
nikafu93
1
Všetky postavy v poviedkach sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy sú majetkom autorky. Vyhlasujem, že táto stránka nebola vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one