Pokec - Miesto, kde mi môžete napísať čokoľvek, vrátane dlhých príspevkov (vaše odkazy, návrhy, pripomienky), na ktoré je možné okamžite odpovedať. 

Veronika:
ICQ: 417156473
E-mail: nikafu93@azet.sk
Twitter:
Skype: veronika.fufalova 
Tumblr: Weronika3

Black:
ICQ: 471695655
E-mail: nicolasblack@azet.sk
FB:
Skype: npc.black

Kapitola 3- Posledná vôľa Toma Riddla - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5292"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
moc hezký příběh,dobrá kapitola. Dík. Zmijozel nezklamal. Čest asi nepatří k Nebelvíru o nicvíc než doAzkabanu. Ridlle má tak čisté svědomí. Dík.
Tak tato kapitola v překladači nevyzněla zdaleka tak úžasně, jako ve vašem podání, děvčata. Je to opravdu síla...smiley
Mája
Voldy to všechno svou závětí dorazil. Jsem zvědavá, jak si s tím vším Harry poradí. Chtělo by to nějakou elegantní pomstičku. Peněz na to vude mít dost a jeho magická síla by teď měla růst. Hrabě Monte Potter - to je má vize. Jestli má povídka 60 kapitol, tak to je docela nálož. Přeji vám výdrž. Samozřejmě ze zcela sobeckých důvodů.smiley
Ďakujem za preklad, zhltla som minulý týždeň celý príbeh a ak vydržíte pri prekladoch, tak to bude sila.
Hezká kapitola. Voldy byl docela sympaťák. Škoda, že nezkusil vzít si Harryho stranou a všechno mu vysvětlit.

Těším se, až začne Harry objevovat svou magii a s kým si to půjde nejdřív vyříkat. Na jeho místě bych exhumovat Brumbála a prodal jeho kostru do nějakého přírodovědného kabinetu. Aspoň by se mu vrátily nějaké peníze :-)
Ďakujem krásne za komentáre :) ja si tiež myslím, že ten príbeh je dosť originálny a aj preto som si ho vybrala :) snáď sa mi podarí dostať sa s prekladom do konca (poviedka má okolo 60 kapitol)... nebojte sa, nemám v pláne s prekladaním prestať, ale nikdy neviete, čo sa udeje. ďalšia kapitola je už preložená, zostáva ju ešte skontrolovať upraviť :)
hp-poviedky.wgz.cz
Zaujímavé a originálne. Dúfam že budeš takto pokračovať smiley
Kapitolka byla úžasná a ten příběh o tom co vlastně vedlo k celé válce je originální jako celý tenhle nápad řekla bych...skvělá výběr překladu...už se moc těším na další kousek,kéž by to bylo co nejdřív...jen tak dál
03.05.2016 12:33:05
nikafu93
Všetky postavy v poviedkach sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy sú majetkom autorky. Vyhlasujem, že táto stránka nebola vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one