Pokec - Miesto, kde mi môžete napísať čokoľvek, vrátane dlhých príspevkov (vaše odkazy, návrhy, pripomienky), na ktoré je možné okamžite odpovedať. 

Veronika:
ICQ: 417156473
E-mail: nikafu93@azet.sk
Twitter:
Skype: veronika.fufalova 
Tumblr: Weronika3

Black:
ICQ: 471695655
E-mail: nicolasblack@azet.sk
FB:
Skype: npc.black

Kapitola 8- Spory a dohody - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7970"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Super povídka. Náhodou jsem se sem dostala přes nějaký odkaz na jiné stránce a nelituji. smiley Děkuju za tvojí ochotu pro nás, jazykové negramoty, (nechci ostatní urazit, ale já se k tomu přiznávám) smiley Těším se na další kapču, a jsem ráda, že jsi sem přiložila i odkaz na originál, protože čekat nevydržím, ale vždycky se k tobě vrátím a užiju si ten tvůj komfort.smileysmileysmileysmiley DÍKY smiley
zase dvakrát.. jéj fakt to nějak blbne..:(
Nade má pravdu, miluju tetičku Muriel!!!
Nade má pravdu, miluju tetičku Muriel!!!
veľmi pekné :-)

som rada, že sa to takto vyriešilo ;)
Život nie je o čakaní na to, kým prejde búrka, je to o tom, naučiť sa tancovať v daždi.
Zatímco Ginny projevila aspoň lítost (i když až potom, co si uvědomila, že už Harryho neovládá), Molly a Ron se projevili v plné kráse. Úplně jsem žasla. Jednu chvíli jsem trnula, co bude s Hermionou, ale tetička to vyřešila s úžasnou elegancí. Super! (A ještě si zalaškovala)smiley

Díky moc, těším se na pokračování.smiley
páni.. super, opravdu báječná povídka.. Skoro jsem nedýchala. Trochu si mě vyděsila s tím že u bratrů to bude horší ale tak nějak jsem to takhle čekala.. takže rozhodně nadšení.

Jsem zvědavá co přesně se teď bude dít.. jo a mimochodem kolik kapitolek má tahle povídka.. protože teď mi to přijde jako by to už spělo ke konci.. (doufám že ne)
Super kapitolka. Hodně mě překvapil Arthur, jak zlomil Molly hůlku. A Molly mě docela překvapila, mrcha jedna ( tedy v této povídce). A o Ronovi ani nemluvím, prostě magor. No nic, děkuji za kapitolku a už se nemůžu dočkat pokračování.
Zbytek Weasleyových to vzal docela snadno. Harry je ani nemusel moc přesvědčovat, že by něco tušili? Každopádně to od nich bylo hezké gesto.

Zdá se, že Ginny je po výměně názorů poměrně krotká, soko by to i vypadalo, že svých činů lituje. Zato Ron opravdu perlí. Jeho hlášky, že na to všechno měl vlastně nárok je opravdu na ránu.

Chudák Hermiona. Ten výslech, i když se konal v její prospěch musel být strašně ponižující. Doufám, že si někoho najde.

Budou i nějaké další zápletky nebo půjde jen o to vypořádat se s minulostí a navázání nových vztahů?
děkuji za další díl, líbí se mi jak to pokračuje dál, moc se těším na pokračování, doufám, že nás nenecháš čekat douho smiley
www.lady-corten.name
07.03.2012 18:01:20
nikafu93
1
Všetky postavy v poviedkach sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy sú majetkom autorky. Vyhlasujem, že táto stránka nebola vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one